Znakomity prezent na święta! Deskorolka elektryczna!

Deskorolka jest to jednoosobowy pojazd elektryczny. W dzisiejszych czasach, cieszy się on coraz większą popularnością i posiada coraz więcej zwolenników, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Deskorolka elektryczna, posiada specjalny, wbudowany akumulator, który jest kontrolowany przez komputer pokładowy. Odpowiedzialny jest on za utrzymanie równowagi. Pojazd ten jest dwuśladowy oraz dwukołowy. Pojazd ten może rozwinąć maksymalną prędkość nawet do dwudziestu kilometrów na godzinę. Deskorolka elektryczna, wymiarami oraz wyglądem, przypomina klasyczną deskorolkę. Opony tego pojazdu, nie posiadają dętek. Z tego względu, nie istnieje ryzyko, że opona pęknie podczas jazdy.

Jazda na deskorolce elektrycznej

Jazda na deskorolce nawet dla małego dziecka, nie sprawia większych trudności. W celu rozpoczęcia jazdy, stopy należy ustawić równo na dwóch podestach. Połączone są one ze sobą w taki sposób, iż mogą się nachylać niezależnie od siebie. Sterowanie pojazdem reguluje się poprzez nacisk oraz przechylenie podestów do przodu bądź też do tyłu. Warto wiedzieć, iż każde koło napędzane jest przez własny, niezależny silnik. Porusza on pojazd w kierunku, w którym pochylił się podest. W celu jechania do przodu, należy pochylić obie stopy do przodu, aby jechać do tyłu, trzeba przechylić podesty do tyłu. Obsługa deskorolki elektrycznej jest stosunkowo prosta, więc z pewnością każdy bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem. Dodatkowo, należy wiedzieć, iż od kąta nachylenia podestu zależy przyśpieszanie oraz prędkość jazdy. Podobne to jest do wciskania pedału gazu w samochodzie osobowym. Hamowanie deskorolki elektrycznej, następuje poprzez zmniejszanie kąta nachylenia.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie deskorolki elektrycznej?

Deskorolka elektryczna to urządzenie używane głównie na zewnątrz, z tego względu musi być ono skonstruowane solidnie. Powinno być ono odporne na pogodę, a zwłaszcza na wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne. Lepiej jednak zainwestować w wysoką jakość, aby cieszyć się tym modelem długi czas. Czynniki, którymi charakteryzuje się wysokiej jakości deskorolka są następujące:

  • deskorolka powinna mieć akumulator litowo-jonowy,
  • model powinien wyposażony być w gumowe opony bieżnikowane,
  • deskorolka powinna mieć poziom ochrony IP 54, gwarantuje on ochronę przeciwko kurzowi we wrażliwych obszarach oraz rozbryzgom wody,
  • model dodatkowo może posiadać głośniki Bluetooth, które umożliwiają słuchanie muzyki,
  • deskorolka może posiadać różnokolorowe światła LED, które ozdabiają model.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *