Mata masująca Body Shape Casada – opnie, cena

Z biegiem naszego życia, zaczynającego się od pierwszego płaczu na sali porodowej spotykamy na swojej drodze wiele zawirowań dotyczących nie tylko naszej sfery psychicznej, ale także sfery fizycznej. Mamy do czynienia z ciągłym wyścigiem szczurów i nadwyrężaniem tego co mamy najlepsze i najważniejsze – ciała i umysłu. Właśnie ze względu na tryb życia i czasy, w jakich aktualnie znajduje się nasze społeczeństwo firma Casada przedstawia swój wyjątkowy produkt : MATĘ MASUJĄCĄ „BODYSHAPE”. Ze względu na jakość swoich produktów oraz na politykę sprzedaży, marka ta bez wątpienia zasługuje na uwagę.

Aby w pełni przedstawić państwu prezentowany sprzęt – poprosiliśmy Panią Magdalenę Jaworską z firmy Clavam, aby odpowiedziała nam na kilka pytań dotyczących oferowanego sprzętu.

Kiedy zapytaliśmy o to, dla kogo przeznaczony jest ten produkt – usłyszeliśmy:

– Nasz produkty przeznaczony jest przede wszystkim dla ludzi, którzy z jakiegoś powodu, obojętnie jakiego, nie mogą korzystać z masażu mechanicznego, ale także dla każdej innej osoby, która potrzebuje chwili relaksu. Kiedy myślę o BodyShape przed oczami pojawia mi się każdy, od małego dziecka po moich dziadków, którzy do dnia dzisiejszego korzystają z tego produktu – mimo, że są już po dziewięćdziesiątce – śmieje się Pani Magda.

Wasz produkt wyróżnia się na rynku, proszę powiedzieć, dlaczego?

– Mata wibracyjna BodyShape została wyposażona w dziesięć pól wibracyjnych podzielonych na pięć stref wibracji. W urządzeniu wydzielono także dwie strefy grzania. Sprzęt posiada 5 programów automatycznych, a w każdym z nich użytkownik może regulować intensywność wibracji, wybierając jeden z trzech poziomów intensywności. Zarówno w przypadku programów manualnych, jak i automatycznych użytkownik jest w stanie w dowolnie wybranym przez siebie momencie włączyć bądź wyłączyć funkcję ogrzewania. Ważnym współczynnikiem maty jest jej cena, uznana w wielu opiniach publicznych – jako dobrze przystosowana i spełniająca wymagania naszych domowych możliwości finansowych. Na naszym rynku BodyShape istnieje w szeroko rozwiniętej opinii – jako ta czyniąca cuda.

Jakie kwestie lecznicze porusza i jakie efekty uzyskamy?

– Regularne korzystanie ze sprzętu BodyShape pozwala zapobiegać codziennym dolegliwościom. Poprawia pracę układu krążenia, układu limfatycznego oraz krwionośnego, a tym samym pozwala na lepsze odżywienie oraz natlenienie wszelkich tkanek. Usprawniająca pracę wszystkich układów mata wibracyjna pomaga także niwelować skutki stresu i osiągnąć odprężenie. To bardzo istotne dla higieny psychicznej, jak również dobrego samopoczucia fizycznego. Według opinii wielu użytkowników BodyShape sprawdza się doskonale jako poruszanie mięśni przed, a także po treningu.

Brzmi świetnie! Jakie dodatkowe atuty posiada BodyShape?

– Przede wszystkim mata jest lekka i niewielka. Idealnie nadaje się do zarówno wielkich, jak i małych pomieszczeń. Jej wymiar wynosi 176 x 61 cm, a waga sięga lekko ponad 2 kg. 5-letnia nieodpłatna gwarancja nie może obejść się tu bez pozytywnych opinii. Dołączony adapter do gniazda zapalniczki samochodowej sprawia, że urządzenie jest przenośne.

Wróćmy jednak do tematu ludzi, którzy mają problem z kręgosłupem, a wszelkie masaże ręczne wywołują ból. Czy może Pani rozwinąć ten temat?

– Oczywiście! Nie od dziś wiadomo, że co trzeci Polak zmaga się z różnorodnymi chorobami kręgosłupa. Wielokrotnie otrzymywaliśmy e-maile z zapytaniem o niepożądane skutki wywołane naszą matą. Za każdym razem, jak i zarówno teraz mogę śmiało poprzeć się opinią, że nasz produkt nie wywołuje żadnych niechcianych efektów. Jak już wspomniałam, to właśnie dzięki możliwości dostosowania intensywności wibracji – dopasowujemy działanie do możliwości naszego organizmu, który za każdym razem pozytywniej odbiera nasz produkt.

Jaki wpływ mają wibrację na ciało człowieka?

– Stosując technikę drgań, oddziałuje się głównie na układy: nerwowy, mięśniowy i krążenia. Słaba wibracja wpływa uspokajająco na mięśnie, usuwając z nich napięcie powstające pod wpływem ugniatania czy oklepywania masowanego odcinka ciała, natomiast silna wibracja pobudza układ nerwowy, a także powoduje wzmożone napięcie mięśniowe i zwiększa ich sprawność czynnościową. Wibracja stosowana wzdłuż przebiegu nerwów obwodowych lub w miejscu występowania splotów nerwowych wpływa na obniżenie zwiększonej patologicznie pobudliwości nerwowej. Działa pobudzająco na naczynia krwionośne, zwiększając ich napięcie, powoduje zwolnienie tętna i podnosi ciśnienie krwi. Pobudza czynność wydzielniczą gruczołów, wpływa na lepsze wchłanianie substancji odżywczych w tkankach oraz wydalanie produktów przemiany materii, a także na absorpcję czynników wywołujących stan zapalny. Zastosowana na klatkę piersiową ułatwia odkrztuszanie wydzieliny zalegającej w drogach oddechowych, usprawnia krążenie obwodowe i likwiduje obrzęk tkanek.

Co jeszcze zwalcza i w czym pomaga BodyShape?

Funkcja akupresury wspomaga ugniatanie punktów akupunkcyjnych ciała oraz stymulowanie żył i tętnic,  wspomaga cyrkulację krwi , poprawia wygląd skóry ugniatając kark, lędźwie, pośladki i nogi. Reguluje metabolizm i doprowadza do zrównoważenia ciała (aktywuję organizację komórek i poprawia krążenie). Pomaga dojść do równowagi psychicznej i fizycznej oddalają czynniki stresu czy nerwowości.

Dlaczego relaks jest tak ważny w naszym życiu?

– Relaksacja jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, zarówno dla sfery psychicznej, jak i fizycznej. Wiele dolegliwości fizycznych powstaje wskutek nieumiejętności rozładowania napięcia psychicznego, które kumuluje się np. w barkach, w postaci sztywnień czy bolesności.

I co najważniejsze dla wielu – jaka jest cena okazanego produktu i gdzie można go dostać?

– Cena kompletu wynosi 10 700 PLN. Jednakże warto zaznaczyć, że jest to kwota ORYGINALNEGO sprzętu, który można uzyskać tylko i wyłącznie na pokazach firmowych.  Tym samym oficjalnie chciałabym przestać państwa przed zakupem tanich podróbek oferowanych w internecie, które w 99% nie spełniają swojej roli. Często dostajemy wiadomości od swoich klientów, którzy wyrażają swoją recenzję po porównaniu maty BodyShape z tańszym zamiennikiem.

Jakie to są opinie?

– Negatywne względem beznadziejnych zamienników! Nie spotkaliśmy się jeszcze z osobą, która skrytykowała nasz produkt po dokładnym zapoznaniem się z jego możliwościami, tym bardziej nie otrzymujemy negatywnych opinii kilka tygodni po zakupie. Po chwili namysłu dodaje – produkt oryginalny jak widać – ewidentnie jest wart swojej ceny!

Nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów maty masującej tak szybko! Dziękujemy więc za odpowiedzenie na kilka naszych pytań!

– Cała przyjemność po mojej stronie. Po więcej informacji zapraszam na naszą oficjalną stronę internetową www.casada.pl . Nie czekajcie na to by czuć się lepiej, zdrowie jest bowiem najważniejsze.

Moja mama zawsze powtarzała, że możesz mieć wszystko – ale kiedy nie masz zdrowia – nie masz nic!

Tą miłą anegdotą kończymy dzisiejszy wywiad, a także jeszcze raz dziękujemy Pani Magdalenie Jaworskiej z firmy Clavam!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *