Markowe pokazy firmy Clavam – sprawdź opinie!

 Sprzedaż bezpośrednia, czyli  jesteśmy dla klienta

Wydawałoby się, że w dzisiejszych zabieganych czasach ludzie nie mają kiedy chodzić na prezentacje produktów. Wszystko przecież można kupić w internecie, bez wychodzenia z domu. Kto więc przychodzi na takie spotkania? Pewnie są to starsze osoby, które i tak nie mają żadnych obowiązków.

Cezary Kozłowski: I tak i nie. Osoby starsze są ciekawe, ale też często nie rozumieją dzisiejszego, nowoczesnego świata. A u nas wszystko im dokładnie wytłumaczymy, pokażemy. Nauczymy jak na przykład korzystać z odkurzacza, który mamy w swojej ofercie. A że proponowane przez nas towary pełnią zazwyczaj wiele funkcji i ułatwiają życie to bardzo ich to interesuje. Kto w zwykłym sklepie pokaże im „na żywo”, czyli na kanapie, jak wykorzystać funkcję prania tapicerki? A my i pokażemy i nauczymy z niej korzystać.

Na nasze prezentacje przychodzi też wiele młodych osób, które są świadome, jak wygląda obecny rynek. Zdają sobie sprawę z tego, że kupując w sklepie często płaci się za markę – najpierw produktu, potem sklepu. I za reklamę obydwu. Nasza reklama opiera się głównie na opinii naszych klientów. Także nie ponosimy za nią kosztów, które odbijały by się na cenie naszych towarów.

Jakie produkty można znaleźć w Państwa ofercie? I czy można je kupić w standardowej, regularnej sprzedaży?

Cezary Kozłowski: Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów i urządzeń użytku domowego. W naszej ofercie są produkty różnych producentów. Łączy je jedno – są innowacyjne. Znacznie ułatwiają życie ludziom. Jako pracownicy firmy Clavam Sp. z o.o. sprawdzamy ich jakość i użytkowość. Stale współpracujemy ze światowymi producentami. Za możliwość sprzedaży produktów na Sprzedajemy na dużą skalę, przez co producenci dają nam duże rabaty, a my możemy je sprzedawać w niższych cenach, niż u konkurencji. To często słyszymy w opinii klientów – mamy naprawdę dobre ceny za towary, których nie kupią w żadnym sklepie. Jesteśmy pośrednikiem sprzedaży. Dlatego też dbamy o naszych klientów. Bardzo szybko  wysyłamy zamówiony towar, tak, aby klient nie musiał zbędnie czekać. Nie ukrywamy, ze zdarzają się reklamacje. Przecież to tylko rzeczy, które – jak wszystko na tym świecie –  mają prawo się popsuć. Staramy się jednak, aby takie wpadki nie odbijały się na naszych klientach i załatwiamy je od ręki. To my jesteśmy dla klientów, to my musimy o nich dbać.

Oferowanych przez nas towarów nie znajdą Państwo ani w internecie, ani w sklepach stacjonarnych. Postawiliśmy na sprzedaż bezpośrednią. Chcesz poznać nasza ofertę? Zapraszamy na nasze spotkania, pokazy i prezentacje. Wysyłamy zaproszenia, dzwonimy. Zawsze też możesz po prostu przyjść. Wyrób własną opinię o naszych produktach.

Jakie produkty aktualnie mają Państwo w ofercie? Co prezentujecie na spotkaniach?

Cezary Kozłowski: Stawiamy na jakość, a nie ilość, dlatego nasza obecna oferta to tylko cztery artykuły: mata BodyShape firmy Casada, garnki wyprodukowane przez firmę Venice, odkurzacz Clean King oraz  materac Mediair 3d.  Gwarantujemy, że wszystkie są najwyższej jakości, z wieloma pozytywnymi opiniami ich użytkowników i w najlepszych cenach na rynku. Opowiem pokrótce o każdym z nich.

Zacznę od firmy Casada oferującej matę BodyShape. Jest to mata wibracyjna, z aż dziesięcioma polami wibracyjnymi oraz pięcioma strefami wibracji. Sterowana jest za pomocą pilota. Nie musisz więc z niej wstawać, aby zmienić jej nastawienie. Na matę należy się położyć lub usiąść, aby skorzystać z masażu. A te są dwojakie – relaksacyjne bądź lecznicze. Są więc idealne na osób borykających się z problemami z kręgosłupem. Mata przyda Ci się też do rozgrzania bolących miejsc. Mata BodyShape w pełni zasłużyła na swoją opinię: jest rewelacyjna!

Kolejnym produktem w naszej aktualnej ofercie są garnki firmy Venice. To bardzo innowacyjny produkt, którego próżno szukać na sklepowych półkach. Przyznaję, że sam się na nie skusiłem i w mojej opinii są to najlepsze garnki jakie miałem! Po pierwsze: pozwalają zaoszczędzić miejsce w szafce i na kuchence. To specjalny system gotowania na parze. Jest jeden podstawowy garnek, do którego wlewamy wodę, a na nim ustawiamy kolejne piętra – i tam też układamy jedzenie. Ugotowane jedzenie jest naprawdę zdrowe i smaczne, nie traci cennych składników. Do tego jest patelnia do smażenia bez oleju. Zdrowo, prawda? Gdybym mógł zdradzić cenę tego kompletu na pewno część czytelników przyszłaby na nasze spotkanie już jutro!

Mamy też pomoc przy sprzątaniu, czyli odkurzacz Clean King. Sprzątanie z nim to prawdziwa przyjemność. Nadaje się do standardowego odkurzania, czyszczenia podłóg (drewnianych, paneli, parkietów i innych), prania dywanów oraz tapicerek. To wszystko w jednym urządzeniu. Odkurzacz Clean King to drugi produkt, który cieszy się świetnymi opiniami!

Nowością w naszej ofercie jest materac Medair 3d. Sprzedajemy go od niedawna, ale pierwsze opinie potwierdzają, że to towar na wysokim poziomie. Przyda się osobom z problemami z kręgosłupem, problemami ze spaniem. Zresztą – zapraszam na prezentację! Będziesz mógł sam się na nim położyć i poczuć różnicę.

Uważajmy na oszustów – ich towar jest podrobiony!

Na koniec chcę poruszyć jeszcze jeden temat. Jest to problem, z którym boryka się Clavam oraz inne podobne firmy. Chodzi o oszustów, którzy podszywają się pod Państwa firmę. Czy to duży problem?

Cezary Kozłowski: O tak, w ostatnim czasie to coraz większy problem. Bazujemy na opinii klientów. A ta – psuje się pod wpływem oszustów. Pamiętajmy, że to zwykli przestępcy, którzy łamią prawo. Nie mamy z nimi nic wspólnego! Przyznaję, że nie ma tygodnia, w którym nie docierałyby do nas sygnały o kolejnych spotkaniach, które organizują i powołują się na Clavam. Podrabiają nasze towary, sprzedają je za znacznie mniejsze kwoty niż to w ogóle możliwe. I właśnie to ich zdradza. Nasz towar nie może być bardzo tani. Proszę o tym pamiętać. Jakość kosztuje, chociaż i tak staramy się oferować jak najniższe ceny.

Poza tym proszę pamiętać, że nasi  konsultanci wiedzą dosłownie wszystko na temat sprzedawanych produktów, możecie Państwo spytać o dosłownie wszystko. Oszuści nie są aż tak przygotowani, często nie znają odpowiedzi na pytania. Apelujemy o czujność!

W odróżnieniu od oszustów, a często też konkurencji, Clavam Sp. z o.o. broni się naprawdę wysoką jakością produktu oraz profesjonalną obsługą. Powiem nieskromnie: jesteśmy mistrzami w organizacji prezentacji i pokazów. Uwielbiamy tę pracę i klienci do doceniają. A nam sprawia wielką radość to, że oprócz dostarczania wyjątkowych produktów możemy jeszcze wszystko to pokazać, wytłumaczyć i nauczyć korzystania z nich. Tak, aby życie naszych klientów było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Dziękuję za rozmowę.

Cezary Kozłowski: Również dziękuję i zapraszam na organizowane przez Clavam Sp. z o.o. prezentacje. Na prawdę warto!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *