Garnki Venice 19 Pearl Collection – włoska jakość w Twojej kuchni!

Garnki to podstawowy element wyposażenia każdej przestrzeni kuchennej. Na przestrzeni ostatnich lat zauważono, że ich wybór powinien być równie przemyślany, jak zakup produktów, z których przygotowuje się posiłki. Według najnowszych badań, materiał, którego wykonane są naczynia, w których poddaje się surowce procesowi obróbki termicznej ma ogromne znaczenie dla faktu zachowania się w nich większości wartości odżywczych oraz cennych dla organizmu ludzkiego minerałów, jak również ma znaczenie dla przenikania niektórych cząsteczek do żywności. Garnki Venice to produkty, które skupiają na sobie ogromną uwagę społeczeństwa. Cieszą się one coraz większym uznaniem i popularnością, a Internet z każdym dniem coraz bardziej pęka w szwach od pozytywnych opinii na ich temat. Czemu garnki Venice zawdzięczają swój fenomen? Na to, a także na wiele innych pytań odpowiedziała nam pani Magdalena Jaworska, będąca przedstawicielką tej marki na terenie naszego kraju.

Ukłon w kierunku minimalizmu, czyli piękno w użytecznej oprawie.

Prawda jest taka, że gdy słyszymy, że coś jest solidnie wykonane, to rzadko nasza wyobraźnia łączy takie pojęcie z czymś co może być eleganckie i ładne. Wyobraźmy sobie dla przykładu „solidne szpilki”. Brzmi nieco abstrakcyjnie, nieprawdaż? Garnki Venice udowodniają jednak swoim projektem, że może to być całkowicie realnym stanem rzeczy.

Garnki Venice zostały wykonane ze stali szlachetnej, która stanowi jeden z najbardziej mocnych i twardych metali, których można użyć podczas produkcji akcesoriów kuchennych tego typu. Materiał ten jest całkowicie odporny na wszelkiego typu wgniecenia, kruszenie się, odkształcenia, przypalenia czy też kwestie tak prozaiczne jak zadrapania powierzchni czy też powstawanie na niej zarysowań. Ponadto, projektanci, którzy pracowali nad konstrukcją garnków włożyli w swoją pracę maksimum zaangażowania, co w konsekwencji przyniosło prawdziwy hymn dla minimalizmu. Garnki Venice są solidne, trwałe i niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie cieszą oko pięknem swojego wyglądu. Bez cienia wątpliwości mogą one stanowić jeden z elementów dekoracyjnych każdej przestrzeni kuchennej. Ich formy, kształt, a także użyta paleta barw jest widokiem przyjemnym dla oka.” – komentuje tę kwestię pani Magdalena Jaworska, reprezentantka firmy Venice w Polsce.

Gotowanie na parze, smażenie bez tłuszczu – czy to naprawdę jest możliwe?

W ostatnich latach swój rozkwit zalicza moda na zdrowe odżywianie się. Jest ona oczywiście bardzo słuszna. Garnki Venice stanowią niejako odpowiedz na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że to w czym i w jaki sposób przygotowuje się potrawy ma fundamentalne znaczenie dla zachowania w nich jak największej ilości składników odżywczych, cennych minerałów, jak również witamin. Nasza rozmówczyni opowiada nam o tym zagadnieniu w sposób następujący:

Garnki Venice stanowią także ukłon w kierunku osób, które pragną żyć w sposób zdrowy i być fit. Garnki Venice do gotowania na parze sprawiają, że jest to całkowicie możliwe, ponieważ przygotowywanie w nich warzyw czy też mięs lub ryb ogranicza w maksymalny sposób uciekanie z nich wartości odżywczych, które podczas klasycznego gotowania zwyczajnie wygotowują się, a następnie zostają wylane. Gotowanie na parze pozwala zachować nawet osiemdziesiąt procent cennych składników we wnętrzu surowców, które poddajemy obróbce termicznej. Taki proces ma także fundamentalne znaczenie dla walorów smakowych potraw. Dzięki gotowaniu na parze może prędko okazać się, że znane nam dotychczas warzywa są o wiele bardziej intensywne w smaku, a mięso jest soczystsze. Naszym klientom oferujemy również patelnie, której technologia umożliwia poddawanie produktów procesowi smażenie bez konieczności użycia dodatkowych ilości tłuszczu. Dzięki zastosowanemu w niej rozwiązaniu tłuszcz wytapia się bezpośrednio ze smażonego surowca, co jest bardzo przyjaznym aspektem dla wszystkich, którzy pragną posiadania nienagannej sylwetki swojego ciała.”

Ciekawym elementem oferty marki Venice jest także patelnia z funkcją rozmrażania no-frost, która stanowi kompletną rewolucję na rynku akcesoriów służących usprawnieniu gotowania. Dzięki tej patelni nie ma już konieczności pamiętania o wyjęciu zamrożonych produktów na całą noc, dzień przed planowanym ich przyrządzeniem. To niezwykła wygoda i praktyczność zastosowania w jednym. Patelnia, o której mowa wydaje się być niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni – zarówno tej w domu, jak i tych w barach gastronomicznych czy renomowanych restauracjach.

Jak nie dać się oszukać, czyli kilka słów o podróbkach z Internetu.

„Odkąd garnki Venice zaczęły zdobywać popularność i uznanie, w Internecie pojawiło się wiele ofert proponujących podobnie wyglądające naczynia w o wiele niższych cenach od kwot jakie należy uiścić za zakup oryginału. Należy wystrzegać się kupowania podobnych przedmiotów, ze względu na to, że są to podróbki i nie mają w sobie zastosowanej prawdziwej technologii Venice. Oryginalne naczynia Venice można kupić jedynie podczas specjalnie organizowanych pokazów akcesoriów kulinarnych. Tam też istnieje od razu możliwość zobaczenia jak działają i wyglądają one w praktyce. Wówczas cena za jeden komplet garnków wynosi około siedmiu tysięcy złotych. Stanowi ona jednak inwestycję na długie lata, a sam producent daje aż dwadzieścia lat gwarancji na to, że będą one służyły kupującemu bez zarzutu. Jest to wydatek, który bez cienia wątpliwości warto ponieść, ponieważ garnki Venice są niemalże niezniszczalne i mogą być wyposażeniem kuchni przez więcej niż jedno pokolenie. Należy jednak pamiętać, że tańsze odpowiedniki dostępne w Internecie to zwyczajne garnki, których producenci starają się wzbogacić na autorskiej i opatentowanej technologii marki Venice. To oszustwo zarówno względem naszej firmy, jak i samych konsumentów.” – ostrzega nasza rozmówczyni, Magdalena Jaworska.

Po wysłuchaniu pani Magdaleny Jaworskiej jesteśmy zmuszeni przyznać, że zarówno oferta, jak i polityka firmy Venice zasługuje na pełnie uznania i szacunku. 20 lat gwarancji, które oferuje nam producent sprawia, że poziom zaufania względem jakości jego produktów znacznie wzrasta w konsumenckich umysłach. Podejście marki Venice do klienta jest bardzo uczciwe, nic nie jest ukrywane, a reprezentantka firmy na każde z naszych pytań odpowiadała bezpośrednio, całkowicie wyczerpując przy tym jej temat. Uważamy zatem, że garnki Venice jak najbardziej stanowią produkt, który wart jest wydania pieniędzy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *