Elegancko, stylowo i wygodnie – komfort luksusowego fotela masującego

Chcąc wyposażyć mieszkanie, by domownicy czuli się w nim komfortowo, należy brać pod uwagę jedynie najlepszej jakości asortyment, który będzie pasować wizualnie do reszty elementów znajdujących się w danym pomieszczeniu. Elegancja nie lubi przepychu, a podkreślanie masywnych i drogich mebli, nigdy nie wygląda gustownie i stylowo – był to główny powód, czemu większość osób, obawiało się zakupu takich akcesoriów jak fotele masujące do swojego salonu.

Dziś chcemy przedstawić Państwu produkt, spełniający oczekiwania osób dbających o estetykę pomieszczeń, która połączona została z funkcjonalnością – chodzi o fotele do masażu, które dostosowane są do stylu aranżacji w subtelny sposób. Już nie trzeba chować ich do biura, sypialni, czy pokoju gościnnego, by nie rzucały się w oczy swoimi gabarytami i surowym kształtem. Fotele Rest Lords to produkt dla osób wymagających, którzy doskonale znają swoje potrzeby i wiedzą, co jest im potrzebne do pełni szczęścia.

Nowoczesny minimalizm, kontra klasyczna elegancja – fotele masujące w natarciu

Szukając odpowiedniego modelu dla siebie, można spotkać w Rest Lords aż 9 modeli, które oferowane są w wielu wariantach wizualnych – przykładem może być m.in. model Keyton H10, który oferowany jest w wersjach:

  • Vintage,
  • Royal,
  • Deco,
  • Retro,
  • Domo.

Dodatkowo można samodzielnie wybrać kolor tapicerki, jej materiały (np. skóra naturalna Texas lub Dalma Premium), a nawet dla modeli Vintage, Domo, Royal istnieje opcja wyboru drewna, które zostanie wykorzystane do produkcji wykończeń.

W ofercie Rest Lords znajdą Państwo zarówno klasyczne modele elegancje, pasujące do salonów z kominkiem, biblioteczką oraz wieloma wspaniałymi obrazami (np. TOKUYO IFANCY), jak i produkty dużo bardziej nowoczesne, odpowiadające surowemu stylowi wykończeń (np. MASSAGGIO BELLO).

Funkcjonalność i wielkość foteli

Niestety, mimo tak wysokiego stopnia zaawansowania technologicznego, wielkość w dalszym ciągu odgrywa ważną rolę – nawet w przypadku foteli masujących.

Duże modele, takie jak MASSAGGIO ESCLUSIVO, znacznie różnią się od swoich firmowych przyjaciół np. MASSAGGIO PICCOLO i nie chodzi tylko o ich wielkość, kształt oraz kolor tapicerki. Wysoka cena i masywność fotela zazwyczaj oznacza większą ilość funkcji np. miejsca prowadzenia masażu, ponieważ pierwszy gigant, posiada aż 7 masażerów (stopy, łydki, uda, pośladki, plecy, ramiona, przedramiona), natomiast drugi, oferuje jedynie 3 podstawowe miejsca (uda, pośladki, plecy).

Różnic między produktami jest znacznie więcej, jednak zależy nam na tym, by odkrywali Państwo samodzielnie świat foteli do masażu, które jeszcze wielokrotnie mogą zaskakiwać swoich użytkowników. Trzeba jednak przyznać, że technologia udostępnia nam możliwości połączenia wyjątkowego designu z ogromem wspaniałych funkcji.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *